Labioplastyka

lekarze specjaliści > Labioplastyka

Labioplastyka

Labioplastyka to korekcja kształtu i wielkości warg sromowych. Operacja polega na modelowaniu wielkich i małych warg sromowych, likwidacji przerostu i asymetrii, oraz ujędrnieniu okolic miejsc intymnych. Labioplastyka pozwala przywrócić wargi sromowe zanikające z powodu utraty elastyczności skóry pojawiającej się z wiekiem lub wskutek spadku masy ciała. Labioplastyka zyskuje coraz większe uznanie wśród kobiet. Zabieg bowiem ma znaczenie nie tylko estetyczne, ale znacznie poprawia komfort życia kobiet. Nieprawidłowa budowa warg sromowych może powodować problemy związane z higieną osobistą, aktywnym uprawianiem sportu, może również negatywnie wpływać na doznania seksualne kobiet. Labioplastyka poprawia estetykę i funkcjonalność narządów płciowych. Operacji okolic intymnych mogą się poddać tylko pełnoletnie pacjentki. Labioplastyka wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga jednodniowej hospitalizacji. (...)

zobacz więcej

Specjaliści radząSpecjaliści radząLabioplastyka

Dla kogo jest przeznaczona labioplastyka? Labioplastyka jest dla Pań z przerostem warg sromowych zwykle mniejszych. Powoduje to utrudnienia w życiu codziennym takie jak: niemożność noszenia dopasowanej... czytaj dalej >>>

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl